Activities

İnternet Explorer 8’den Sevgililer Günü Sürprizi

ie8 logoInternet Explorer 8, şimdi de Sevgililer Günü’ne büyük sürprizlerle hazırlanıyor. Microsoft Türkiye’nin 8-14 Şubat 2010 tarihleri arasında tam 7 gün sürecek olan Sevgililer Günü Özel Kampanyası, sevdiğine hediye almak isteyenler için zengin seçenekleri ile cazip fırsatlar sunuyor.

IE8 Sevgililer Günü Özel Kampanyası’nda her biri diğerinden güzel hediyeleri kazanma şansı elde etmek için kullanıcının yapması gereken şeyler son derece basit adımlardan oluşuyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların IE8 web tarayıcılarına Sevgililer Günü Özel Araç Çubuğu’nu yüklemeleri yeterli. Araç çubuğunu yükleyen kullanıcılar arasında gün içinde en çok site ziyaret edenler arasında yapılan sıralamaya göre dördüncü (4.), on dördüncü (14.) ve dört yüz kırk dördüncü (444.) olan üç kişi hediyeleri almaya hak kazanacak.

Kampanya kapsamındaki hediyeler ise son derece cazip: Windows 7 yüklü bir netbook, Windows 7 Ultimate işletim sistemi ve Flight Simulator PC Oyunu, bu kampanya süresince şanslı talihlilerine kavuşmayı bekliyor.

Internet Explorer 8 Sevgililer Günü Özel Araç Çubuğu’nu indirmek için tıklayınız.

You can share and save this page with:
Tags: , , , , , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*